SPA RITUALAI VEIDUI 

Spa ritualai veidui- tai drėkinančios, maitinančios, regeneruojančios, stangrinančios bei detoksikuojančios procedūros, atliekamos su išskirtine inovatyvia jūriniais mineralais bei mikroelementais praturtinta Norden, Purles kosmetika. Skaisčiai ir jaunatviškai švytinčiai Jūsų veido odai… Visapusei jos priežiūrai… Gerai Jūsų savijautai!

Atnaujinanti ir drėkinanti procedūra veidui „Hydra Peeling“               

 

45 min. Kaina: 35.00 € 

 

Tai drėkinanti, skaistinanti procedūra veidui. Procedūros metu naudojama vaisių rūgštis skatina odos regeneraciją, šviesina odą bei mažina smulkias raukšleles. Procedūroje naudojama veido kaukė drėkina, ramina odą, o masažo metu oda yra prisotinama įvairiais vitaminais. Jau po vienos procedūros oda tampa skaistesnė bei stangresnė.  “Hydra peeling” procedūra yra skirta visiems odos tipams ir visoms amžiaus grupėms. Rekomenduojamas kursas: 3-5 procedūros (po kartą per savaitę). Procedūrą sudaro: Pėdų vonelė + demakiažas + Hydra peeling veido odos šveitimas + odos tonizavimas + veido masažas + alginatinė veido kaukė + rankų masažas + kremas +  poilsis su arbata.

 

Jauninanti procedūra veidui „Age Summum“               

 

45 min. Kaina: 44.00 € 

 

Tai jauninanti, priešraukšlinė procedūra veidui. Šioje procedūroje naudojamos priemonės turi 56 veikliąsias medžiagas, kurių įvedimas į odą leidžia pastebėti matomus rezultatus jau po pirmos procedūros. Veido odos šveitimo metu nuvalomos negyvos ląstelės, į odą įvedamas serumas su vitaminu C ir hialiuronu skatina naujų ląstelių atsinaujinimą, o masažas stangrina odą. Šios procedūros metu oda tampa skaistesnė ir atkuriamas jos jaunatviškas spindesys. “Age Summum“ procedūra yra tinkama visiems odos tipams. Rekomenduojama tik nuo 30 metų amžiaus. 

 

Procedūrą sudaro: :  Pėdų vonelė + demakiažas + veido odos šveitimas + serumo įvedimas į odą + priešraukšlinis veido masažas + skaistinamoji veido kaukė + rankų masažas + kremas +  poilsis su arbata.

Skaistinanti ir stangrinanti procedūra veidui „Lift Summum“                            

 

45 min. Kaina: 44.00 € 

 

Tai lyginanti odą, formuojanti veido kontūrą ir stangrinanti procedūra veidui bei dekoltė sričiai. Rudadumblių ekstraktas drėkina odą, stangrina bei padeda lyginti smulkias raukšleles. Procedūros metu atliekamas odos šveitimas skaistina bei regeneruoja odą, o masažo metu naudojamas kremas stimuliuoja kolageno sintezę bei liftinguoja odą. Po procedūros jausitės pailsėję, atsigavę, veido oda atrodys skaisti, pamaitinta ir “liftinguota”.  Procedūra tinka visiems odos tipams ir visoms amžiaus grupėms.

 

Procedūrą sudaro: Pėdų vonelė + demakiažas + veido odos šveitimas + veido masažas + serumo įvedimas +veido ir dekoltė zonos kaukė + rankų masažas + kremas +  poilsis su arbata.

Akių kontūro procedūra  “Eye Logic”                          

 

45 min. Kaina: 32.00 € 

 

Ši procedūra skirta pavargusioms, paburkusioms akims. Jau po vienos procedūros galima pastebėti matomus rezultatus akių srityje. Procedūros metu atliekamas masažas tonizuoja ir pakelia akių liniją, akių kontūro kaukė atkuria skaistumą ir gaivumą. Jūsų akys taps gyvesnės, skaistesnės, o tamsius ratilus pakeis žvalus žvilgsnis. Tinka visiems odos tipams bei visoms amžiaus grupėms.

 

Procedūrą sudaro: Pėdų vonelė + demakiažas + serumo įvedimas į odą + akių masažas  + akių kaukė + kremas + rankų masažas + poilsis su arbata.

*Būtina išankstinė registracija.

Tel. nr.: +370 699 83199

El.p.: radailiaispa@gmail.com

IMG_1927.jpg
IMG_1471.jpg
IMG_2099.jpg
IMG_2192.jpg