SPECIALŪS SPA PASIŪLYMAI

beautiful-young-woman-lying-waiting-her-

SPA RITUALAS „AUKSO IR ŠAMPANO KERAI” 

Pasiūlymas galioja iki liepos 30 d.

 Auksas suteiks odai elastingumo, ji atrodys jaunesnė, stangresnė, pridrėkinta, elastinga. Dėka 24 karatų aukso dalelių, po šio ritualo ant odos liks lengvas auksinis spindėsys ir malonus aromatas. Šis prabangus, atpalaiduojantis ir atjauninantis SPA kompleksas ilgam nuplaus nuovargį ir rūpesčius, sugrąžins jaunatvišką išvaizdą ir spindesį. Trukmė: 2 val. 

Rezervuoti +370 699 83199

79€ (vietoj 95€)

anti-cellulite-massage-luxury-spa_edited

KŪNO RITUALAS „MOTERIŠKAS ŽAVESYS“

Pasiūlymas galioja iki liepos 30 d.

Vasaros metu ar ruošiantis ypatingai šventei, kūno oda tampa labai svarbi. Norisi atrodyti ir jaustis nepriekaištingai. Šiuo atveju į pagalbą pasitelkiamas - vakuuminis gelis, skirtas probleminių kūno odos vietų priežiūrai, bei strijų, celiulito profilaktikai. Atsipalaiduokite, nusiraminkite ir pajuskite kūno bei sielos harmoniją.

Trukmė: 1 val. 

Rezervuoti +370 699 83199

49€ (vietoj 60€)

close-up-hands-massaging-person-s-back.j

KLASIKINIS VISO KŪNO MASAŽAS

Galioja iki liepos 30 d.

Masažas suteiks žvalumo, energijos, sugrąžins prarastas jėgas. Puikiai tinka atsigauti po sunkios darbo dienos. Dėl intensyvių, gilių šio masažo judesių suaktyvėja organizmo kraujotaka ir medžiagų apykaita. Masažo stiprumas ir intensyvumas pritaikomi individualiai, įvertinus kliento būklę, nusiskundimus bei norimus rezultatus.

Rezervuoti +370 699 83199

39 € (vietoje 42€)