Nakvynė Radailiuose

1/18

Didingai žvelgiantis nuo kalvos į parką ir į tvenkinį stūkso „Radailių dvaro“ pranagūs kambariai. Įsikūręs atokiau nuo DINO.LT dinozaurų parko pramogų kompleksas kviečia gėrėtis atsiveriančia vaizdinga panorama ir mėgautis ramiu poilsiu gamtos apsuptyje.

 

Elegantiškai įrengti kambariai sukurs romantišką nuotaiką ir leis Jums mėgautis poilsiu! „Radailių dvare“  yra 14 kambarių, kuriuose galime apgyvendinti iki 50 svečių.

Visuose kambariuose yra TV, patogios lovos, vonios kambarys su WC ir dušu, plaukų džiovintuvas, nemokami higienos reikmenys, elektrinis virdulys, šildymas. Kondicionierius ir šaldytuvas (išskyrus vienvietį kambarį).

 

Apartamentuose mini-virtuvėles su visa būtina įranga bei šaldytuvais. Kambariai su lauko terasomis turi lauko baldus - staliukus ir kėdes. Bevielio ryšio internetas (restorane).

 

NEMOKAMOS PRAMOGOS svečiams „Radailių dvaro“ komplekse: Futbolo, krepšinio ir tinklinio aikštelės, kuriose galite surengti sporto varžybas savo kompanijai.

 

Jūsų poilsiui viešbučio kieme yra lauko pavėsinė su šašlykine ir malkomis. Iešmus ar groteles turėkite savo. Mėgaukitės parko teritorijoje įrengtais pasivaikščiojimo takais, supynėmis. Vaikai galės smagiai laiką leisti prie  restorano įrengtose vaikų žaidimų aikštelėse, supynėse, karstyklėse.

 

NUOLAIDOS

Viešbučio svečiams: -10 % nuolaida restorane „Radailių dvaras“. -1 € nuolaida DINO.LT dinozauro parko bilietui.

 

MAITINIMAS

Papildomai galima užsisakyti maitinimą: pusryčius, pietus ar vakarienę, kurie bus pateikiami restorane „Radailių dvaras“ . Pusryčių kaina +6 € žmogui. (Pusryčiai į apgyvendinimo kainą neįskaičiuoti). Apartamentų svečiai maistą gali užsisakyti į kambarį. Tokios paslaugos kaina yra 6 €.

INFORMACIJA: Registratūrą rasite „Radailių dvaro“ Restorano pastate, 1 aukšte.

 

Atvykimas  nuo 16 val., išvykimas iki 12 val. „Radailių dvaro“ kompleksas įsikūręs strategiškai labai patogioje vietoje, todėl apsistoje pas mus galėsite apkeliauti įžymiausias ir vaizdingiausias Vakarų Lietuvos vietas. Skaitykite plačiau apie Lankytinas vietas.

 

*Informacija klientams atvykstantiems su nuolaidų kuponais - Vasario 14 ir gruodžio 31 dienoms su kuponais nakvynė nerezervuojama.

SPA Radailiai / Vila Radailiai/ Nakvynė

Tel: +370 699 83199

radailių Dvaro restoranas

Tel: +370 652 55666

Norite sužinoti daugiau?

Užpildykite kontaktų formą ir mes su Jumis susisieksime!

  • Black Facebook Icon

restoranas

  • Black Facebook Icon

vila