NAKVYNĖ RADAILIŲ DVARE

1/2

 Kviečiame gėrėtis atsiveriančia vaizdinga panorama ir mėgautis ramiu poilsiu gamtos apsuptyje. „Radailių dvare“  yra 14 kambarių, kuriuose galime apgyvendinti iki 50 svečių.

Visuose kambariuose yra TV, patogios lovos, vonios kambarys su WC ir dušu, plaukų džiovintuvas, nemokami higienos reikmenys, elektrinis virdulys, šildymas. Kondicionierius ir šaldytuvas (išskyrus vienvietį kambarį). Apartamentuose mini-virtuvėles su visa būtina įranga bei šaldytuvais. Kambariai su lauko terasomis turi lauko baldus - staliukus ir kėdes. Bevielio ryšio internetas (restorane).

NEMOKAMOS PRAMOGOS

„Radailių dvaro“ komplekse svečiams įrengtos: futbolo, krepšinio ir tinklinio aikštelės, kuriose galite surengti sporto varžybas savo kompanijai. Jūsų poilsiui viešbučio kieme yra lauko pavėsinė su šašlykine ir malkomis. Iešmus ar groteles turėkite savo. Mėgaukitės parko teritorijoje įrengtais pasivaikščiojimo takais, supynėmis. Vaikai galės smagiai laiką leisti prie  restorano įrengtose vaikų žaidimų aikštelėse, supynėse, karstyklėse. 

NUOLAIDOS

Viešbučio svečiams: -10 % nuolaida restorane „Radailių dvaras“, SPA procedūroms, „Dino Parko“ ir „Apversto namo“ bilietams.

MAITINIMAS

Papildomai galima užsisakyti maitinimą: pusryčius, pietus ar vakarienę, kurie bus pateikiami restorane „Radailių dvaras“. Pusryčių kaina yra 6 € / svečiui. Apartamentų svečiai maistą gali užsisakyti į kambarį. Tokios paslaugos kaina yra 6 €.

LOKACIJA

Atvykimas  nuo 16 val., išvykimas iki 12 val.

„Radailių dvaro“ kompleksas įsikūręs strategiškai labai patogioje vietoje, todėl apsistoję pas mus galėsite apkeliauti įžymiausias ir vaizdingiausias Vakarų Lietuvos vietas. Skaitykite plačiau apie Lankytinas vietas.

 

*Informacija klientams atvykstantiems su nuolaidų kuponais - Vasario 14 ir gruodžio 31 dienoms su kuponais nakvynė nerezervuojama.

SPA  / Vila / Apgyvendinimas 

Dėl karantino ribojimų SPA paslaugos nėra teikiamos. 

Tel: +370 699 83199

Radailių Dvaro restoranas

Teikiame maisto išsinešimui paslaugą.

Tel: +370 652 55666

Norite sužinoti daugiau?

Užpildykite kontaktų formą ir mes su Jumis susisieksime!

  • Black Facebook Icon

RESTORANAS

  • Black Facebook Icon

VILA