top of page

NAKVYNĖ RADAILIŲ DVARE

20220727_171315
press to zoom
20220727_165905
press to zoom
DJI_0107
press to zoom
IMG_0799
press to zoom
IMG_6823
press to zoom
press to zoom
IMG_0749
press to zoom
press to zoom
press to zoom
IMG_0282
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/2

 Kviečiame gėrėtis atsiveriančia vaizdinga panorama ir mėgautis ramiu poilsiu gamtos apsuptyje.

Visuose kambariuose yra TV, patogios lovos, vonios kambarys su WC ir dušu, plaukų džiovintuvas, nemokami higienos reikmenys, elektrinis virdulys, šildymas. Kondicionierius ir šaldytuvas (išskyrus vienvietį kambarį). Apartamentuose mini-virtuvėlės su visa būtina įranga bei šaldytuvais. Kambariai su lauko terasomis turi lauko baldus - staliukus ir kėdes. Bevielio ryšio internetas (restorane).

NEMOKAMOS PRAMOGOS

„Radailių dvaro“ komplekse svečiams įrengtos: futbolo, krepšinio, kuriose galite surengti sporto varžybas. Jūsų poilsiui viešbučio kieme yra lauko pavėsinė su šašlykine ir malkomis. Iešmus ar groteles turėkite savo. Mėgaukitės parko teritorijoje įrengtais pasivaikščiojimo takais, supynėmis. Vaikai galės smagiai leisti laiką prie  restorano įrengtose vaikų žaidimų aikštelėse, supynėse, karstyklėse. 

IMG_7754.jpg

MAITINIMAS

Papildomai galima užsisakyti maitinimą: pusryčius, pietus ar vakarienę, kurie bus pateikiami restorane „Radailių dvaras“. Pusryčių kaina yra 8 € / svečiui. Apartamentų svečiai maistą gali užsisakyti į kambarį. Tokios paslaugos kaina yra 6 €. Karantino metu maistą į numerius pristatome nemokamai.

IMG_3605.jpg

LOKACIJA

Atvykimas  nuo 16 val., išvykimas iki 12 val.

„Radailių dvaro“ kompleksas įsikūręs strategiškai patogioje vietoje, todėl apsistoję pas mus galėsite apkeliauti įžymiausias ir vaizdingiausias Vakarų Lietuvos vietas.

 

*Informacija klientams atvykstantiems su nuolaidų kuponais - Vasario 14 ir gruodžio 31 dienoms su kuponais nakvynė nerezervuojama.

SPECIALŪS PASIŪLYMAI

Ruošiatės atvykti ir mėgautis įvairiomis Radailių dvaro pramogomis? Išsirinkite specialų poilsio pasiūlymą ir sutaupykite!

bottom of page