MASAŽAI

Kūdikių masažas

20 min.

 

Kaina:  8 € - 1 kartas. 10 kartų - 75 

 

Skirta 1,5 – 24 mėnesių kūdikiams. Tėveliams svarbu žinoti, kad jų mažylis auga sveikas ir stiprus. Nuo pat pirmųjų kūdikio gyvenimo dienų kaulai, raumenys ir raiščiai vystosi netolygiai, dėl šios priežasties gali susiformuoti stuburo, pečių juostos ar klubų netaisyklinga padėtis. Individualaus masažo tikslas yra pagerinti kraujo apytaką, sumažinti varginančius pilvuko diegliukus, atpalaiduoti įsitempusius arba sustiprinti nusilpusius kūdikio raumenis.

 

Masažas gali būti atpalaiduojantis arba stimuliuojantis – tai priklauso nuo mažylio poreikių ir fiziologinės raidos etapo. Individualius masažo užsiėmimus rekomenduojama pradėti lankyti sulaukus 2 mėnesių.

Masažą atlieka profesionalios kineziterapeutės.

• Kūdikį būtina pamaitinti likus 1 val. iki užsiėmimo pradžios.

Vaikų masažas

30 min.

 

Kaina:  - 12 / 1 kartas; - 55 / 5 kartai; - 110 / 10 kartų.

 

Vaikystėje formuojamas sveikatos pagrindas visam gyvenimui. Vaikams augant, kaulinė sistema formuojasi greičiau už raumenis ir raiščius, todėl gali atsirasti skausmas, apatija, sumažėja lankstumas, pradeda formuotis lardozė, kifozė, kreivakaklystė ir kitos ligos, gadinančios vaiko laikyseną.

 

Taip pat mūsų mažieji patiria nervinę įtampą, stresą, protinį bei fizinį krūvį, todėl neabejokite – švelnūs, profesionaliai atliekamo masažo judesiai Jūsų vaiką nuramins, atpalaiduos, sustiprins imunitetą, padės organizmui atsistatyti po sunkių ligų.

Masažą atlieka profesionalios kineziterapeutės.

Rekomenduojamas vaikams nuo 2 iki 14 metų.

Kūno šveitimo procedūra

30 min.

 

Kaina: 20 € 

***Speciali kaina: 30 min./ 15 €, papildomai užsisakius kūno šveitimą prie kitos procedūros.

 

Pašalina negyvą odos sluoksnį, aktyvina kraujotaką, regeneruoja ląsteles, atkemša  poras, pagerina odos būklę, maitina ir stangrina odą. Atliekamas švelniais ir dinamiškais masažo judesiais.

Galvos, kaklo, pečių juostos masažas

30 min.

 

Kaina: 15 € 

 

Galvos, kaklo ir pečių juostos masažas veiksmingai pašalina nuovargį, įtampą. Rekomenduojamas dirbantiems sėdimą darbą.

Klasikinis viso kūno masažas

 

1 val. / 1 val. 30 min.

 

Kaina: 30  / 37 €  

 

Masažas suteikia žvalumo, energijos, sugrąžina prarastas jėgas ir puikiai tinka atsigauti po sunkios darbo dienos. Dėl intensyvių, gilių šio masažo judesių suaktyvėja organizmo kraujotaka ir medžiagų apykaita.

Masažo stiprumas ir intensyvumas pritaikomi individualiai, įvertinus kliento būklę, nusiskundimus bei norimus rezultatus.

Holistinis viso  kūno masažas „Atgaiva kūnui ir sielai“

1 val. 30 min.

 

Kaina: 4€ 

Holistinis – reiškia apimantis visumą, sujungiantis detales į vieną bendrą veiksmą.. Holistinė terapija suteikia žmogui poilsio ir lengvumo pojūtį. Šis masažas, tai puiki priemonė sumažinti stresą, nerimo jausmą, atpalaiduoti raumenis nuo įtampos ir sustingimo, patirti gilų atsipalaidavimą.

-25 %

Aromoterapinis viso kūno masažas

1 val. / 1 val. 30 min.

 

Kaina: 25  / 35 

 

Jau nuo seno yra žinoma, kad eterinių aliejų, išgautų iš augalų, panaudojimas aromaterapijoje sužadina  pojūčius ir paveikia ne tik emocinę, bet ir fizinę kūno būseną.

 

Masažas sujungia lytėjimo ir kvapo jutimus, atpalaiduoja įtemptus raumenis, suteikia dvasinių bei fizinių jėgų. Tai efektyvi atsipalaidavimo priemonė po sunkios darbo dienos.

 

Pagal poreikį klientas gali pasirinkti eterinį aliejų: tonizuojantį, atpalaiduojantį, suteikiantį jėgų bei keliantį nuotaiką.

Atpalaiduojantis viso kūno masažas

1 val. / 1 val. 30 min.

 

Kaina: 25  / 35 

 

Atpalaiduojantis masažas yra viena mėgiamiausių ir populiariausių masažo formų visame pasaulyje. Tai švelni, raminanti ir kūno harmoniją suteikianti procedūra, kuri padės Jums pailsėti po dienos darbų, nuimti stresą, įtampą ir pasinerti į teigiamų emocijų sūkurį.

 

Atpalaiduojantį masažą rekomenduojama rinktis žmonėms, kurie nuolat patiria stresą, dirba sunkų protinį ar fizinį darbą, jaučia nuovargį.

 

Masažas gerina kraujotaką, medžiagų apykaitą, regeneruoja raumenis, padeda atsipalaiduoti ir susigrąžinti prarastas dvasines bei fizines jėgas.

Nugaros masažas

 

30 min.

 

Kaina: 15 

 

Atpalaiduoja nugaros raumenis, nuima įtampą. Rekomenduojamas dirbantiems stovimą, sėdimą darbą bei kasdien patiriantiems didelį fizinį krūvį.

Pėdų masažas

 

30 min.

 

Kaina: 15 

*** Speciali kaina: 20 min./ 10 €, papildomai užsisakius pėdų masažą prie kitos procedūros.

 

Pėda yra savotiškas kūno žemėlapis. Pėdų masažas atitinka viso kūno ir vidaus organų masažą. Masažo metu stimuliuojami taškai, esantys pėdose.

 

Taip stengiamasi suaktyvinti vidaus organų veiklą.

 

Masažuotojo prisilietimas padės susigrąžinti vidinę harmoniją ir gerą savijautą.

Klasikinis veido masažas

30 min.

 

Kaina: 15 

 

Tai masažas, kuris padeda efektyviai išlaikyti sveiką, jaunatvišką, elastingą veido odą.

 

Masažas gerina kraujotaką, didina veido raumenų tonusą, mažina įtampą, nuovargį, galvos skausmus, gerina emocinę ir fizinę savijautą, apsaugo nuo raukšlių atsiradimo.

*Būtina išankstinė registracija.

Tel. nr.: +370 699 83199

El.p.: radailiaispa@gmail.com

SPA Radailiai / Vila Radailiai/ Nakvynė

Tel: +370 699 83199

radailių Dvaro restoranas

Tel: +370 652 55666

BENDRAUKIME

  • Black Facebook Icon

restoranas

  • Black Facebook Icon

vila