Padovanokite poilsį Radailių dvare!

IMG_2238_edited_edited.jpg

DOVANŲ KUPONAS SU PASIRINKTA VERTE (50€, 100€)

Leiskite pačiam asmeniui  nuspręsti, kaip norėtų praleisti laiką Radailių Dvare ar Dino parke: apsilankymai SPA erdvėje su pirtimis ir baseinais, masažai, vakarienė, Apversto namo ar  Dino parko lankymas. Dovanų kuponas - niekada nenuvils!

massage-au-clos-bernard.jpg

APSILANKYMAS BASEINE + VISO KŪNO MASAŽAS (Vertė: 57€) 

Padovanokite dienos poilsį „Radailių dvaro“ SPA: neribotos trukmės apsilankymą SPA erdvėje (pirtys, sūkurinė vonia, baseinai) ir 1 val. trukmės profesionalų klasikinį viso kūno masažą. 

IMG_2726.jpg

NAKVYNĖ DVIEMS KARALIŠKAME LIUKSE SU SŪKURINE VONIA (VERTĖ: 102 €)

Leiskite dovanos gavėjams pasijausti kaip karaliumi ir karaliene! Padovanokite prabangų poilsį karališkame liukso numeryje su sūkurine vonia ir  romantišku gamtos vaizdu į tvenkinį (pusryčiai įskaičiuoti).

IMG_3605.jpg

APSILANKYMAS SPA ERDVĖJE IR VAKARIENĖ DVIEMS (VERTĖ: 70€)

SPA erdvės pramogos ir vakaraienė dviems „Radailių dvaro“ restorane. Padovanokite poilsį , gardžią vakarienę ir puikius prisiminimus! 

IMG_1867.jpg

SPA RITUALAS „ŠOKOLADINIS SAPNAS“. DOVANA JAI (60 €)

Grožio procedūra, kuri apsupa kūną įstabiu šokolado aromato dvelksmu. Ritualą sudaro: kūno šveitimas, įvyniojimas į šokolado kaukę, masažas. Šis užburiantis ritualas trunka 2 val. - padovanokite atpalaiduojantį „Šokoladinį sapną“!

IMG_9748.jpg

DOVANA ŠEIMAI: POILSIS RADAILIŲ DVARE (VERTĖ: 139€) 

Padovanokite poilsį šeimai! Nakvynė keturviečiame numeryje su pusryčiais ir  neribotos trukmės apsilankymai SPA erdvėje. SPA erdvė idealiai pritaikyta šeimai (sauna, garinė pirtis, sūkurinė vonia, 3-jų gylių baeinai, tiek patiems mažiausiems, tiek tėveliams).