top of page

PASIŪLYMAI DVIEMS

 
P2967710.jpg
ATPALAIDUOJANTIS SPA POILSIS DVIEMS SU MARMA MASAŽAIS (1 NAKTIS)

Leiskite sau atitrūkti nuo kasdieninių darbų ir rūpesčių. Atsipalaiduokite Radailių SPA teikiamais malonumais: baseinų ir pirčių erdvėje, kurioje rasite ir šildomą suolą su natūralia arbata iš gamtos, prabangiaias masažais MARMA, gardžiais pusryčiais ir ramiu poilsiu Radailių dvare. 

Kaina nuo:

125 €

P2978581.jpg
SPA POILSIS DVIEMS
(1 NAKTIS)

Gundantis pasiūlymas prilygstantis mini medaus mėnesiui! Palepinkite save ir savo mylimąjį! Tik su šiuo pasiūlymu jūsų meilė dar labiau įsiliepsnos, tad nepraleiskite progos nustebinti vienas kitą ir kartu su antrąja puse atsipalaiduokite „Radailių dvare“! 

Kaina nuo:

99 €

IMG_3036.jpg
NAKVYNĖ SU ĮSKAIČIUOTAIS PUSRYČIAIS

Turbūt kiekvienas bent slapčia pasvajojame apie vietą, į kurią galėtume pabėgti nuo užgriuvusios rutinos, nesibaigiančių darbų ar, visai negėda pripažinti, nuolatinio vaikų erzelio. Leiskite pradžiuginti - Jūsų nuodėminga svajonė gali išsipildyti „Radailių dvare“!

Kaina nuo:

49 €

PASIŪLYMAI ŠEIMAI

 
 
IMG_8604.jpg
Šeimos poilsis su švytinčių dinozaurų festivaliu ,,Mažojo princo kelionė " (2+1) 1 nakvynė

Puikus metas pašėlti ir atsipalaiduoti su šeima švytinčių dinozaurų apsuptyje!

Galėsite ne tik ranka pasiekti įspūdingai švytintį mėnulį, bet ir patogiai ant jo įsitaisyti bei nusifotografuoti. Drąsiausieji galės išbandyti jėgas įspūdingame naujai įrengtame veidrodžių labirinte bei kitose aktyviose pramogose tiek vaikams, tiek suaugusiems...

Pasiūlymas skirtas tėvams ir vienam vaikui.

Kaina nuo:

115€

švytintys 2022.jpg
Šeimos poilsis su švytinčių dinozaurų festivaliu ,,Mažojo princo kelionė "(2+2) 1 nakvynė

Ar kada girdėjote apie tokią stebuklingą karalystę, kurioje sutemus...staiga viskas aplinkui ima žėrėti ir švytėti gražiausiais spalvų tonais, o planetų gyventojai - patys tikriausi atgiję ir švytintys tamsoje dinozaurai?  Kai aplink šalta ir tamsu mes jums siūlome jaukią, šviesią ir nuotaiką keliančią vietą, švytinčių dinozaurų festivalį ,,Mažojo princo kelionė ". Nepraleiskite progos  išsklaidyti žiemos niūrumą ir pajusti šventinę dvasią!

Pasiūlymas skirtas tėvams ir dviems vaikams.

Kaina nuo:

137€

597749ceafbba05d36be7b4f54a48d42s.png
Nakvynė su neribotu apsilankymu SPA (2+1)

Su šiuo pasiūlymu maloniai leiskite laiką su šeima pirtyse ir baseinuose, palyskite po masažine srove, atsipalaiduokite sūkurinėje vonioje. Mažųjų laukia atskiras šiltas ir negilus baseinas bei smagūs vandens srovenimai.

Pasiūlymas skirtas tėvams ir vienam vaikui. 

Kaina nuo:

127 €

5f09bd61a15fc5301ff9808af077517ef.png
Nakvynė su neribotu apsilankymu SPA (2+2)

​Su šiuo pasiūlimu maloniai leiskite laiką su šeima pirtyse ir baseinuose, palyskite po masažine srove, atsipalaiduokite sūkurinėje vonioje. Mažųjų laukia atskiras šiltas ir negilus baseinas bei smagūs vandens srovenimai.

Pasiūlymas skirtas tėvams ir dviems vaikams.

Kaina nuo:

160€

bottom of page