top of page

PASIŪLYMAI DVIEMS

 
P2967710.jpg
ATPALAIDUOJANTIS SPA POILSIS DVIEMS SU MARMA MASAŽAIS (1 NAKTIS)

Leiskite sau atitrūkti nuo kasdieninių darbų ir rūpesčių. Atsipalaiduokite Radailių SPA teikiamais malonumais: baseinų ir pirčių erdvėje, kurioje rasite ir šildomą suolą su natūralia arbata iš gamtos, prabangiaias masažais MARMA, gardžiais pusryčiais ir ramiu poilsiu Radailių dvare. 

Kaina nuo:

125 €

P2978581.jpg
SPA POILSIS DVIEMS
(1 NAKTIS)

Gundantis pasiūlymas prilygstantis mini medaus mėnesiui! Palepinkite save ir savo mylimąjį! Tik su šiuo pasiūlymu jūsų meilė dar labiau įsiliepsnos, tad nepraleiskite progos nustebinti vienas kitą ir kartu su antrąja puse atsipalaiduokite „Radailių dvare“! 

Kaina nuo:

99 €

IMG_3036.jpg
NAKVYNĖ SU ĮSKAIČIUOTAIS PUSRYČIAIS

Turbūt kiekvienas bent slapčia pasvajojame apie vietą, į kurią galėtume pabėgti nuo užgriuvusios rutinos, nesibaigiančių darbų ar, visai negėda pripažinti, nuolatinio vaikų erzelio. Leiskite pradžiuginti - Jūsų nuodėminga svajonė gali išsipildyti „Radailių dvare“!

Kaina nuo:

49 €

PASIŪLYMAI ŠEIMAI

 
 
597749ceafbba05d36be7b4f54a48d42s.png
Nakvynė su neribotu apsilankymu SPA (2+1)

Su šiuo pasiūlymu maloniai leiskite laiką su šeima pirtyse ir baseinuose, palyskite po masažine srove, atsipalaiduokite sūkurinėje vonioje. Mažųjų laukia atskiras šiltas ir negilus baseinas bei smagūs vandens srovenimai.

Pasiūlymas skirtas tėvams ir vienam vaikui. 

Kaina nuo:

262 €

WEB-dino-paslaugos.jpg
Nakvynė su neribotu apsilankymu SPA (2+2)

​Su šiuo pasiūlimu maloniai leiskite laiką su šeima pirtyse ir baseinuose, palyskite po masažine srove, atsipalaiduokite sūkurinėje vonioje. Mažųjų laukia atskiras šiltas ir negilus baseinas bei smagūs vandens srovenimai.

Pasiūlymas skirtas tėvams ir dviems vaikams.

Kaina nuo:

314€

bottom of page